X
تبلیغات
زولا

امان از این فروشنده ها

نویسنده: آذین
نظرات: 2

   دیروز مامانی و بابائی رفتن که تخت و کمدم رو سفارش بدن .کلی برام کلاس گذاشتن رفتن نی نی سالن روبروی پارک ساعی و یه سرویس سبز خوشگل رو برام سفارش دادن .پرده اتاقم رو هم سر طرح تخت و کمدم انتخاب کردن و سفارش دوختش رو دادن .

به نظرم میاد که برام خیلی اهمیت قائلند که این طوری برام وقت و هزینه میذارن .حالا بذار به دنیا بیام همچین براشون می خندم تا خستگی شون در بیاد . اما اینها چه ربطی داره به موضوع یادداشت .

جریان اینه که  دیروز که مامانی و بابائی وارد نی نی سالن می شن می بینن یه مجموعه کالسکه شبیه همونی که از خانه کودک خریده بودند با قیمتی به اندازه ۷۰ هزار تومان کمتر به فروش می رسه . اونا هم که شاکی شده بودن بعد از تموم شدن کارشون رفتن به همون مغازه و از این تفاوت قیمت به فروشنده اونجا شکایت کردند . بعد از اینکه صاحب مغازه اومد و با اون هم راجع به این مسئله صحبت کردن اون آقا گفت که با مرکز توزیع هماهنگ می کنه و قرار شد امروز خبر بده . امروز هم گفته که بیان مابه التفاوت کالا رو بگیرن.

بله اینم ماجرای دیروز و امروز شما نظرتون چیه؟

از اینجا رو بعدا نوشتم : ما موفق شدیم تفاوت قیمتی رو که ازمون گرفتن پس بگیریم خلاصه کالاسکه ۲۸۵۰۰۰ تومان برامون آب خورد. 


عیسی IP: 80.191.86.106 دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 ساعت 11:59 انتخاب همه - انتخاب هیچکدام قوانین و مقررات سایت | حریم شخصی کاربران | گزارش تخلف Copyright © 2003-2009 BlogSky. All rights reserved.